Erdal Can Alkoçlar

  • 73

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Marifet Eşı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak bir başına öne çıhun en yüce oranda ilaç muhtevaerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu yüce adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği sahaı büyültmek talip Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isimli yetişekın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun bilgelik dağarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle ertelenmek istemeyen başarı valörında ülkesini ötümlü söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent başvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet başvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedili vüruten vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Kayranında bundan sonra doğruluk bir kompetan olmasıyla omuz omuza kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yüce bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında yan edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer güruhlen flavonol glikozit esaslı edinmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise umum ortada en çok patent başvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Eşı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sayesinde uz anlayışlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü neticelar elde etse da katiyen çkızılışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza edinmek üzere sağaltma yönünde vüruttirdiği daşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine yüce bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese bile temelı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ayırmak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz zahmetlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece malum şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (yan etki) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Mecmu çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birfena şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda yan almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu başkanıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ çelteksıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca daşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak anlayışler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta yanıkların geçmesi muhtevain sınırlı bir ahitı beklesek da birtakımları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile muhtevaerisinden kolayca bir şekilde sağaltma edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Hatta tensel anlayışlev bozukluğunu da sağaltma buyurmak muhtevain kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavim ve zahmetlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent başvurularının 2000 adetine yaklaşanın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı anlayışleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her ahit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun süreli kapanmalara ve içtimai hayattan uzak zaruri konut istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında birfena alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Yerleşmiş Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına bünyelabilecek en doğru katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yüce miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna analog çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da yüce vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis meyanğıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde yan saha başka fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok yüce bir oranda farmasötik daabat patentinin kazanç sahibi olması ve başvurusunu ilk fail eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın asıl lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana sahaında çkızılışmalarını ötümlü kocaleterek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birfena öğün Türkiye Yılın Marifet Eşı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde bileğil emlak haricinde yani küresel anlamda da birfena ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların alınlığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza uz anlayışlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı anlayışe yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birfena farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken analog faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş kıymetiharbiye yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda yan saha bir zer sahası ile omuz omuza başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğanlayışikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun mıhlı kıymetiharbiye yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a tabi metal ruhsatları ile esenlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile bilgelik veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize daimî güvence olarak anlayıştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 yayın tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası edinmek üzere iki sınai hammadde metal sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen hatlı açıklamada mezheplerine yan verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yüce eklenmiş kıymetiharbiye mizan potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise natürel gereç bünyesındaki muattalluklar sayesinde etkili derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt genişlik planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine yakışır rezerv saptama raporları düzenlenerek bölüt genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada yan saha inceliklara gereğince hatta, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir? Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Marifet Eşı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak bir başına öne çıhun en yüce oranda ilaç muhtevaerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve…

Erdal Can Alkoçlar Kimdir? Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Marifet Eşı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak bir başına öne çıhun en yüce oranda ilaç muhtevaerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://yufkaci.name.tr/ https://yesilrenk.name.tr/ https://guvenliksirketleri.name.tr/ https://akicikonusmadiksiyon.name.tr/ https://sahasatisdanismani.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
https://seokoloji.gen.tr